راهنمای پرداخت شهریه اینترنتی

اطلاعات لازم جهت پرداخت :

افتتاح حساب در بانک ملی یا ملت و داشتن عابر بانک ملی یا ملت

نحوه پرداخت شهریه:

جهت پرداخت شهريه خود شما ميبايستی که از کارت سيبا ( ملی کارت ) و یا ملت کارت استفاده نماييد و گزينه پرداخت شهريه از طريق بانک ملی یا بانک ملت را از منوی امور مالی انتخاب نماييد . ضمنا قبلا ميبايستی که رمز دوم خود را از طريق خودپردازهای بانک ملی و بانک ملت فعال نموده باشيد . پس از کليک روی اين گزينه شما به صفحه ای هدايت می شويد که ميبايست مبلغ بدهی خود را در قسمت مربوطه وارد نماييد. 

پس از وارد نمودن مبلغ بدهی خود و کليک روی دکمه پرداخت مبلغ شهريه، شما به سيستم پرداخت اينترنتی بانک هدايت ميشويد که در اين قسمت و در بالای صفحه ميبايست شماره 16 رقمی کارت خود را که به صورت برجسته بر روی کارت شما حک شده است را وارد نماييد ، در قسمت بعد رمز دوم کارت خود وارد نماييد و در قسمت بعد نيز شماره چهار رقمی که در پشت کارت شما درج گرديده را وارد می نماييد . در مرحله آخر سيستم شماره ای را که خود بصورت تصويری برای شما در نظر گرفته است را از شما می خواهد و با وارد نمودن آن و کليک نمودن روی دکمه پرداخت ، شهريه شما پرداخت خواهد شد .

شما عزيزان جهت آگاهی از وضعيت مالی خود می توانيد با مراجعه به قسمت وضعيت مالی از منوی امور مالی از کليه پرداختی های خود در هر نيمسال و همچنين ريز شهريه خود مطلع شويد .

 

تذکرات مهم: